Секторальна платформа «Місцевий економічний розвиток та інвестиції»

Дата: 18.04.2019 13:44

Секторальна платформа «Місцевий економічний розвиток та інвестиції» Асоціації ОТГ розпочала серію онлайн-засідань у 2019 році. 12 квітня 2019 року в рамках діяльності цієї платформи відбулось  онлайн-засідання фахової мережі  «Інвестиції та інновації» на тему "Сільський зелений туризм як внутрішній потенціал економічного розвитку громад".  На засіданні було розглянуто ряд актуальних питань стосовно розвитку туристичної сфери в громадах, підготовки  відповідних фахівців тощо. Партнерські організації економічної платформи та їх експерти презентували свої напрацювання й  розповіли про успішні практики в сфері туризму на сільських територіях.
       Під час онлайн-засідання  представники громад отримали відповіді на свої запитання й надали  пропозиції  щодо проведення виїзних засідань фахової мережі в ОТГ, які вже мають такі успішні практики  й готові поділитись набутим досвідом.