Старт до професійної кар’єри

Дата: 16.04.2019 12:22

Протягом тижня, що минув із учнями 10-11 класів Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ліцею» проведені профорієнтаційні заняття "Старт до професійної кар'єри". У заходах взяли участь 29 старшокласників.  Під час занять звернено увагу  на важливі фактори вибору професії - бажання, інтереси, здібності, психологічні особливості,  стан здоров’я та вимоги ринку праці тощо.

Практичні вправи «Комунікативна павутина», «Хто Я?», «Який Я?», «Гра в лотерею», «Будинок досягнення успіху»   показали старшокласникам важливість  самопізнання, самопрезентації та саморозвитку.

Для більш усвідомленого вибору своєї майбутньої професійної діяльності, учнівській молоді запропоновано скористатись профорієнтаційною платформою державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та роздано буклети «Навігатор вибору професії» та  «Твій шлях у світ професій».

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації