Схід села в Озерах

Дата: 19.03.2019 15:05

19 березня 2019 року в Озерах відбувся схід села, на якому звітував про свою роботу в.о. старости сіл Озера, Биків, Мар'янівка та Западня В.Г.Терещук. До керівництва району та селищної ради, які були присутні на зібранні, жителі Озір звернулися з наболілими питаннями життєдіяльності села, а саме: відсутністю медичного працівника, налагодження транспортного сполучення, обстеження ВРХ на захворюваність лейкозом, відсутність покриття операторами звя'зку, псування доріг в результаті проїзду великогабаритного транспорту та інше. Святкового весняного настрою додали учасникам зібрання виступи вокальгого ансамблю "Чисті криниці" Озерського сільського Будинку культури та народного вокального ансамблю "Калинонька" Биківського сільського клубу.

Л.М. Філоненко, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ