Фото без опису    Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частини нежитлового приміщення Лазарівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ст.-ДНЗ», яке знаходиться на балансі відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, площею 21,45 кв.м., що розміщений за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Лазарівка, вул.Набережна, 6, для розміщення АТС. Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

Початковий розмір орендної плати за користування частиною нежитлового приміщення Лазарівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ст.-ДНЗ», площею 21,45 кв.м.  в місяць  без ПДВ,  відповідно до звіту  про оцінку майна,  складає 623 грн. 82 коп. в місяць.

         Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

         Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом 10 робочих днів із дня опублікування оголошення, до 20.03.2019 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

          Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул.Митрополита Іларіона,50Відділ освіти та спорту селищної ради, телефон  для довідок: 30437.                 .