У відповідності до Указу Президента від 11.02.2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» шороку в Україні 20 лютого відзначається як день Героїв Небесної Сотні. В цей день зібралися біля пам’ятника «Синам і дочкам, які віддали своє життя за незалежність, гідність і цілісність України» жителі Брусилівщини, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей різного віку– героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували героїв Небесної сотні, всіх героїв, які загинули за незалежну Україну, синів і дочок, які боролися  за права та свободу українського народу. Не шкодуючи свого життя, виборювали  права та свободу українського народу, незалежність та цілісність України на майдані Незалежності в Києві наші земляки- Нечипоренко Анатолій Ілліч, уродженець селища Брусилів, учасник Революції гідності, та Сидорчук Юрій Володимирович, який  проживав в  с. Вільшка. Обом посмертно присвоєно звання «Героя України». Панахиду провів благочинний  Православної  церкви України, настоятель Свято-Воскресенської церкви Брусилова  Олег Романина. На мітингу по вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні виступили голова Брусилівської районної ради Рафальськ Н.А., Брусилівський селищний голова Габенець В.В., перший заступник голови Брусилівської районної державної адміністрації Ненюк О.О. та голова районної громадської організації «Майдан Брусилівщини» Козар М.Д.. Проникливі слова пісні «Небесна сотня» та вірша «Вставай, мій Майдане» у виконанні учнів Брусилівської гімназії  викликали сльози  і всіх присутніх на мітингу. Бережіть, люди, серця свої, щоб вони не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх! Ми є…  Були… Ми будем вічно жити і прославляти український рід, з якого всі ми, звідки є ми діти - Вкраїни - неньки найдорожчий цвіт.

Г.Андреєва, методист СБК