Засідання клубу «Мій вибір»

Дата: 20.02.2019 15:08

Днями відбулося засідання клубу  "Мій вибір" на тему: «Інтереси, здібності, схильності та їх вплив на обрану професію» у Брусилівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст..

Дев’ятикласники продовжували розкривати суть нових понять, пізнавати та досліджувати власну особистість, виявляли власні професійні інтереси, здібності, відносно різноманіття професій.

На початку заняття  учням презентовано інформаційний блок, що стосується даної проблематики, а під час інтерактивних вправ виявляли спільне та відмінне у інтересах та схильностях, визначали свої власні здібності та інтереси, аналізували їх, виявляли тих у кого схожі вподобання, а  в кого зовсім протилежні.

Щоб досконало пізнати себе та складати свої майбутні професійні плани учням презентована  платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.

Під час заняття учні усвідомили, що власні інтереси та  здібності дають можливість краще зрозуміти свої професійні орієнтири та враховувати їх при виборі професії.

Л. Левківська, провідний фахівець з питань профорієнтації