Соціальне житло

Дата: 23.01.2019 12:14

Службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було проведено роботу щодо пошуку житла для проживання особам з числа дітей-сиріт. Тому наприкінці 2018 року Брусилівською селищною радою було придбано 2 будинки для 4 осіб з числа дітей-сиріт, які перебували на соціальному квартирному обліку, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Будинки було придбано за рахунок субвенції з державного бюджету.

Передаючи ключі від нових домівок, селищний голова побажав  щоб у цьому домі завжди лунав сміх, збиралися дорогі серцю люди, відзначалися українські християнські свята.

Л.МЕЛЬНИК, начальник служби