Дата: 15.01.2019 11:13

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.10.2018 року №263 «Про приписку до призовних дільниць громадян України 2002 року народження у січні-березні 2019 року та медичний огляд юнаків 2003-2004 років народження»,  з 16 січня 2019 року починає свою роботу  районна призовна комісія з питань приписки громадян України 2002 року народження до районної призовної дільниці.

Поглиблений медичний огляд юнаків 2002 року народження буде проводитися на базі комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня», за адресою смт. Брусилів по вулиці Лермонтова, 41.

За додатковою інформацією щодо приписки до призовної комісії звертатися до представника Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату Шумської Оксани Леонтіївни, за телефоном (096) 711-04-11.