Перший фольклорний фестиваль «Маланка-Фест»

Дата: 15.01.2019 11:05

13 січня, на Маланки, в Житомирі пройшов перший фольклорний фестиваль «Маланка-Фест».  Із щедрівками по вулиці Великій Бердичівській, від Дому української культури до майдану ім. С.П. Корольова в святковій ході пройшли близько двадцяти фольклорних колективів Житомирщини. А  на майдані житомирян та гостей міста чекала розважальна програма за участю ансамблю національного обряду «Родослав» і фольклорних колективів міста Житомира та Житомирської області.  Кожен колектив підготував свою автентичну програму, яка була подарована житомирянам та гостям міста. Прекрасні колядки подарували учасникам свята наші земляки- народний фольклорний колектив «Калина» Брусилівського селищного Будинку культури (керівник К.Федишина), а разом з ними співали присутні глядачі і вигуками «Браво» дякували за святковий подарунок. А організатори фестивалю нагородили учасників «Калини» дипломом та сувеніром і вручили святкову коляду.  Упродовж дня усіх присутніх також пригощали традиційною українською кутею та іншими смаколиками.

Методист СБК Г.Андреєва