В день святого Василя понад 100 талановитих школярів Житомирщини отримали відзнаки за свої досягнення від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича. Серед них переможці і лауреати обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів. Відділ культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради рекомендував на відзнаки переможців багатьох  конкурсів Анастасію Шкіль, ученицю Брусилівської гімназії ім.Г.Готовчиця, та Лідію Макарчук, ученицю Брусилівської ЗОШ №1. Юні таланти запросили на безкоштовний перегляд фільму в кінотеатрі ім.Франка, на екскурсію до музею космонавтики, а також провели екскурсію в сесійній залі ОДА та вручили солодкі подарунки. Учасники святкової зустрічі мали змогу посидіти в тих кріслах, де сидять депутати, послухати щедрівки у виконанні зразкового дитячого фольклорного колективу «Джерельце» м.Житомира, сфотографуватися за трибуною обласної ради.