Напередодні новорічних та різдвяних свят кожен з нас, особливо діти, мріє про диво, яке має  прийти в кожну родину. Для батьків немає нічого важливішого, ніж повні щастя очі їхніх дітей. Тож мільйони сімей по всій країні планують січневі свята таким чином, щоб їхні дітлахи на кілька новорічних днів поринули у казку. І зовсім не обов’язково організовувати подорож до Лапландії на подарунки від Санти або ж летіти до Діснейленду. На щастя, в нашій рідній Україні програма різдвяних свят також насичена, особливо в Києві. А завдяки небайдужим людям, які завжди відгукуються на прохання нашої громадської організації, дива відбуваються.

Для дітей Брусилівщини напередодні Нового року був приємний сюрприз - новорічна вистава «Красуня і чудовисько» в Молодому театрі м.Києва, білети на виставу  і солодкі подарунки діти отримали від керівника Всеукраїнської громадської органіції «Діти Чорнобиля- за виживання» Закревської Л.А..  Чудовий новорічний   подарунок для наших дітей- можливість побувати на «Новорічних пригодах» в Київському Будинку кіно і 29 грудня, і 4 січня- організувала Колеснікова В.П., президент  Міжнародного благодійного фонду «Діти-інваліди Чорнобиля». Хочу сказати, що це Валентина Прокопівна впродовж багатьох років  шукає чарівників, які створюють свято для дошкільнят і школярів з усієї України, допомагає нам повірити в диво і добрих людей, і підтвердженням цьому є наші щорічні поїздки на вистави до Києва. Отримали діти Брусилівщини багато вражень і на виставі «Попелюшка» в театрі імені І.Франко, білети і подарунки для всіх підготував наш земляк О.О.Омельченко,  який не один десяток років є добрим чарівником для Брусиліського району. Від імені батьків і дітей ми щиро дякуємо всім, хто подарував чудові новорічні дива,  і бажаємо всім  міцного здоров’я, успіхів в роботі, миру  та достатку в кожну родину, Божої благодаті…. І хай не завжди діти отримували солодкі подарунки від організаторів новорічних зустрічей, і не всі бажаючі, на жаль, змогли побувати на них, я вірю, що цей рік буде щасливим для наших дітей, адже їхні батьки і всі дорослі роблять для цього все можливе і неможливе. Нехай 2019 рік буде багатий на радісні зустрічі, на здійснення всіх мрій та сподівань!.. З різдвяними святами всіх вітаємо і радості в кожному прожитому дні всім бажаємо!..

Г.Андреєва, голова Брусилівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль»