Пільги на навчання для учасників АТО

Дата: 10.01.2019 14:42

Дата публікації: Вівторок, 08 січня 2019, 09:51

До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся учасник АТО Сінчук Артем Григорович (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило питання, чи має його дитина пільги на навчання. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Брусилівського бюро правової допомоги.

Держава забезпечує учасникам бойових дій та їх дітям державну підтримку для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах. У тому числі підтримка надається дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчання, але не довше ніж до досягнення ними 23 років. Така підтримка може надаватися у формі:

• безкоштовного забезпечення підручниками, доступом в Інтернет, до систем баз даних в навчальних закладах, проживання в гуртожитках;

• виплати соціальної стипендії;

• повної або часткової оплати навчання за рахунок бюджетних коштів або шляхом надання пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти та ін.

Виникли питання, за юридичною консультацією звертайтесь до місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Відділ «Брусилівське бюро

правової допомоги»