Міжнародна харчова виставка

Дата: 12.12.2018 11:08

Інформуємо, що у період з 22 по 25 січня 2018 р. в Ісламській Республіці Іран у м. Шираз відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of iFood 2019). Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія “Barsaz Rooydad Pars Co.”, яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході. Вищезазначена виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд. 16, вул. Хансарі, буд. 16; тел.: +9821-40882012(5), факс:+9821-88301806,e-mail: info@ifoodexpo.com; веб-сайт: http://shiraz.ifoodexpo.com.en.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інвестицій селищної ради