Дата: 12.12.2018 12:46

У зв’язку з реорганізацією комунальної установи «Брусилівська  центральна  районна лікарня»  шляхом її перетворення в Комунальне некомерційне підприємство  «Брусилівська    лікарня»,  Брусилівська селищна рада оголошує  про формування  Наглядової ради Комунального некомерційного підприємства  « Брусилівська  лікарня».

Наглядова рада здійснює нагляд та контроль за виробничою, фінансово-господарською діяльністю Підприємства з метою забезпечення прозорості їх діяльності, законності, правомірності та доцільності.

Склад Наглядової ради  у кількості  п’яти чоловік  формується з:

числа депутатів усіх рівнів;

числа членів громадських організацій, що здійснюють свою діяльність на території Брусилівської об’єднаної територіальної громади;

числа представників громадськості, підприємств, установ, організацій, що здійснюють свою діяльність на території населених пунктів, що входять до складу Брусилівської селищної ради.

Пропозиції  просимо подавати   до 15 січня  2019 року до загального відділу  Брусилівської селищної ради за адресою: смт.Брусилів, вул. Небесної Сотні,2.