Фото без опису   Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – спортивний зал Соловіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яке знаходиться на балансі відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, площею 210 кв.м., що розміщений за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Соловіївка, вул.Центральна, 19-а, для проведення спортивних тренувань.

 

 

Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

Початковий розмір орендної плати  за користування спортивним залом Соловіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст , площею 210 кв.м.  в місяць  без ПДВ,  відповідно до звіту  про оцінку майна, та розрахунку орендної плати (при умові використання спортивного залу 8 годин в місяць),  складає 184 грн. 00 коп.

         Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

         Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом 10 робочих днів із дня опублікування оголошення, до 28.12.2018 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

                 Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул.Митрополита Іларіона,50Відділ освіти та спорту селищної ради, телефон  для довідок: 30437.                .