Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  частини нежитлового приміщення яке знаходиться на балансі КУ «Брусилівська центральна районна лікарня»

Дата: 14.12.2018 14:06

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частини нежитлового приміщення яке знаходиться на балансі КУ «Брусилівська центральна районна лікарня»  площею 14,0 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Лермонтова, 41, для розміщення аптечного пункту.

Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків, копію діючої ліцензії Міністерства Охорони Здоров’я України на здійснення мединої практики);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

Початковий розмір орендної плати частини приміщення площею 14  кв.м. в місяць  без ПДВ  відповідно до звіту  про оцінку майна  складає 508 грн. 39 коп. в місяць.

Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом десяти робочих днів із дня опублікування оголошення, до  28.12.2018 року включно з 9.00 год по 13.00 год .

Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 41КУ «Брусилівська центральна районна лікарня», телефон  для довідок: 31-8-42.