Днями, головним спеціалістом служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради спільно з лікарем-інфекціоністом КУ «Бруилівської ЦРЛ»  Л.Лозко, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та проведенням на території селищної ради щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» проведено диспути, анкетування, бесіди з елементами тренінгу у Брусилівській гімнозії ім.Г.О.Готовчиця, Брусилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Морозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему: «Живи з позитивом – знай свій ВІЛ-статус».

Серед учнів розповсюджено інформаційні листівки щодо передачі ВІЛ, його профілактики, повноцінного життя з ВІЛ, формування здорового способу життя.

Л.Мельник, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради