26 листопада 2018 року  у приміщенні  Житомирської обласної адміністрації відбулась альтернативна зустріч з начальниками відділів культури, представниками клубних закладів  обєднаних територіальних громад. У ході заходу відбулась презентація проектної альтернативи роботи клубних закладів; можливості створення культурного продукту громади; обговорювались методи по формуванню іміджевої складової території через актуалізацію культурної спадщини. На цій зустрічі від  клубних закладів Брусилівської селищної ради були  присутні директор селищного Будинку культури Ксенія Федишина та методист  по охороні культурної спадщини України в Брусилівській громаді  Тетяна Івасенко. Також вони побували на майстер-класі з культури мовлення,  що проводив відомий мовознавець,  доцент Київського університету імені Б.Грінченка, автор навчальних підручників Олександр Авраменко. Під час майстер-класу присутні говорили про правильне написання слів, культуру мовлення, вміння грамотно, красиво говорити, вміння грамотно вимовляти слова. Вчилися  помічати помилки в публічних людей, зірок нашої естради, в політиків, це  був своєрідний тренінг — найпоширеніші помилки, вчилися розрізняти  на прикладі коротких відео з політиками та зірками.

Також мовознавець дав кілька порад про те, як розвивати та покращити рівень української мови.