Про проведення акції «Тепла домівка, зігріта турботою»

Дата: 23.11.2018 09:54

На виконання наказу обласного центру СССДМ від 19.11.2018  № 73 «Про проведення акції центрів СССДМ області «Тепла домівка, зігріта турботою» з 01.12.2018 по 01.03.2019 відбудеться проведення профілактичної акції відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Тепла домівка, зігріта турботою», спрямованої на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, у тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм своєчасної соціальної підтримки у зимовий період (грудень, січень, лютий) з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності, тощо.

До проведення акції за потреби будуть залучені суб’єкти соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В. МАЗУРЕНКО