Шановний Володимире Васильовичу!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег та людей, їхні потреби й проблеми - ось що відрізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість.  Тож цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги для Вашої душі. Нехай людська пошана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Щиросердечно бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

З повагою профспілка  Брусилівської громади,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради