Про скликання  двадцятої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Дата: 13.08.2018 13:07

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцяту  сесію селищної ради 7 скликання  4 вересня 2018 року о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради винести наступні питання:

1. Про затвердження Програми приватизації  комунального майна територіальної громади Брусилівської селищної ради на 2018 - 2020 роки

2. Про внесення змін до рішення Брусилівської селищної ради  від  27.06.2018  № 614 « Про встановлення  місцевих податків  і зборів на 2019 рік»

3. Про внесення змін до окремих Положень та порядків  з питань управління комунальною власністю Брусилівської селищної ради.

4. Про затвердження положення про конкурс на  посаду керівника комунального закладу загальної  середньої освіти  Брусилівської селищної ради.

5. Про затвердження складу наглядових рад опорних навчальних закладів.

6. Про внесення змін до структури  та чисельності  працівників  КП         « Брусилівська  районна аптека № 13» Брусилівської селищної ради

7. Про укладення контракту з  директором  КП « Добробут» Брусилівської селищної ради

8. Питання комунальної власності

9. Питання земельних відносин

10.Про розгляд звернення жителів громади щодо припинення вирубки лісів на території Брусилівської селищної ради.

11.Про заміну голови  ліквідаційної комісії Лазарівського комунального підприємства «Надія».

В.В.Габенець, селищний голова