Відкриття нової зони відпочинку для жителів громади

Дата: 10.08.2018 09:29

В прекрасному куточку нашого мальовничого краю на березі річки Здвиж в Брусилові з’явилося ще одне місце для відпочинку біля води жителів і гостей Брусилівщини. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Брусилівської селищної ради Габенець В.В., а від імені жителів Цегельні, які з таким нетерпінням чекали цього дня, виступила А.Терен.. Для дітей, присутніх на святі, проводилися ігри, конкурси та розваги, які підготували спеціалісти  служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради. А до традиційних народних до ігор та забав запросили учасники зразкового дитячого фольклорно-етнографічного колективу «Козачата» Покришівського сільського Будинку культури разом із своїм керівником- Л.Гудзь. Хорошого настрою всім додавали пісні у виконанні солістів-аматорів селищного Будинку культури та народного ансамблю «Чарівниця» СБК.

Відкриття нової зони відпочинку для жителів району та гостей вдалося на славу. Малеча щаслива та радісна. Ми віримо, що цей пляж стане улюбленим місцем відпочинку і дорослих, і дітей.

Коментарі:

Алексей Николаевич
2018-08-14 19:56:17

Сделайте нам такой пляж в Лазаревке.

Відповідь адміністратора:

Ви можете подати електронну петицію на нашому сайті щодо створення пляжу в селі Лазарівка. Якщо петиція набере 50 голосів протягом 30 днів, керівництво ОТГ розглядатиме дане питання. Також Ви можете звернутися колективно чи самостійно до Брусилівської селищної ради відповідно до закону України "Про звернення громадян". Дякуємо за цікавість до нашого сайту.

2018-11-28 12:47:26