Успішні практики сільського зеленого туризму на Житомирщині

Дата: 18.07.2018 13:16

Нещодавно на базі Української гостинної садиби «Сила» с.Кустин Бердичівського району  був проведений навчальний тренінг на тему: «Успішні практики сільського зеленого туризму на Житомирщині», який організував Житомирський  центр розвитку місцевого самоврядування. Делегацію Брусилівщини, до складу якої входили в.о.старост  ОТГ, працівники структурних підрозділів селищної ради, зацікавлені жителі сіл, очолила начальник відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ Брусилівської селищної ради Л.М.Філоненко. Ще 5 років назад на місці теперішньої садиби «Сила» була пустка... Тільки за півроку садиба прийняла понад 1,5 тис. відвідувачів! В селі,в якому 125 дворів, немає школи і сільради, можна не тільки гарно відпочити, а й створювати робочі місця!.. На сьогодні в Кустині створено громадську організацію, яка об'єднує 12 садиб, і працює над розширенням надання послуг туристам. На запитання-  як зацікавити та залучити до співпраці власників приватних сільських садиб, які вимоги та стандарти сертифікації садиб, як залучати  кошти та туристичні ресурси громади, як розпочати справу у сільському зеленому туризмі як власник садиби - та на багато інших питань отримали відповіді представники Брусилівської ОТГ в рамках проведеного тренінгу. Отож, є можливість і нашим землякам займатися новою і цікавою справою…Дай, Боже, удачі!!!

Г.Андреєва, методист СБК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)