Сьомого липня, в день  Івана Купала у мальовничому селі Долинівка  відбулося свято села. Піснею «Ласкаво просимо» запросила всіх присутніх  до свята «Долинянка» - вокальний ансамбль Будинку культури. Під гучні  мелодії   духового оркестру  було вручено короваї господині свята в.о. старости Герасимчук Надії Василівні, начальнику відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Філоненко Ларисі Миколаївні та заступнику директора місцевого господарства Пашинській Лідії Василівні.

На святі урочисто вшанували односельчан-орденоносців. Слова шани і вдячності линули на адресу видатних земляків, людей, доля яких пов’язана з сільським господарством, вчителів, працівників медицини, торгівлі, вихователів дитсадка, учасників АТО, ветеранів війни та праці, воїнів-інтернаціоналістів, молодих багатодітних сімей,  матерів-героїнь. Щиро вітали найстарішу жительку села Джунь Марію Карпівну, а ще  вшанували подружжя Бабюків, які прожили довгий час у шлюбі, у мирі, злагоді та коханні. В цьому році сільську родину поповнило двоє малюків - жителів села, батьків яких також урочисто привітали.

Хвилиною мовчання земляки вшанували світлу пам'ять воїна,який загинув в АТО Кирилова Даніїла Олександровича.

За сприяння земляка, мецената, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, віце-президента Міжнародного союзу юристів, кавалера ордена «За заслуги перед Вітчизною» І-ІІІ ступенів, президента школи суддів України, міністра юстиції 2008-2010 років   Оніщука Миколи Васильовича були вручені святкові подарунки. Свої таланти дарували учасники вокального колективу «Долинянка» під керівництвом Басалкевич Лідії Іванівни. На святі прозвучали пісні земляка,  самодіяльного композитора – пісняра Джуня Василя Івановича у виконанні Олександра Петровича Бондаря. Приємним подарунком на святі були пісні у виконанні дуету Брусилівського СБК у складі Тетяни Лаворчук та Ксенії Федишиної. Треба зазначити , що до свята готувалися майже всім селом, заздалегідь було проведено ремонт фасаду Будинку культури і глядацької зали. Упорядковано прилеглу територію, зі смаком та фантазією створено краєзнавчу світлицю, де виставлено старовинні речі, що побутували у вжитку селян Долинівки.

Свято продовжилося ввечері, дійством на  Івана Купала - де традиційно звучали пісні, палало купальське вогнище, звучала жива музика… Ще довго глядачі та учасники свята будуть згадувати події цього літнього дня.

Директор Долинівського СБК  Басалкевич Л.І.