• Як зацікавити та залучити до співпраці власників приватних сільських садиб?
• Вимоги та стандарти сертифікації садиб.
• Залучення коштів та туристичні ресурси громади.
• Як розпочати справу у сільському зеленому туризмі як власник садиби?
На ці та інші питання отримали відповіді представники Брусилівської ОТГ в рамках навчального тренінгу на тему: «Успішні практики сільського зеленого туризму на Житомирщині» на базі Української гостинної садиби «Сила» с.Кустин Бердичівського району.
Ще 5 років назад тут була пустка... Тільки за півроку садиба прийняла понад 1,5 тис. відвідувачів! В селі,в якому 125 дворів, ні школи, ні сільради...можна не тільки гарно відпочити, а й створювати робочі місця! На сьогодні в Кустині створено громадську організацію, яка об'єднує 12 садиб, і працює над розширенням надання послуг туристам. Тут немає фешенебельних номерів, аквапарків...але навіть в повітрі відчувається українська культура, гостинність!

Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку

Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування