Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 13.07.2018 09:32

БФ «Право на захист» у рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), підготував матеріал про те, як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року набрала чинності постанова Уряду  «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 і від 5 квітня 2017 р. № 268» від 11 квітня 2018 р. № 301.

Цим актом до існуючого Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  внесено зміни, які суттєво полегшують процедуру визнання дитини постраждалою внаслідок військового конфлікту, а в багатьох випадках, просто роблять отримання статусу можливим.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)