Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  - головний  спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї  та молоді Брусилівської селищної ради

Дата: 22.04.2018 09:25

Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  - головний  спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї  та молоді Брусилівської селищної ради, віднесеної до VІІ категорії посад органів місцевого самоврядування.

Основні вимоги до кандидатів:

Головний спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї  та молоді Брусилівської селищної ради - повна вища  освіта відповідного за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 19.05.  2018 включно) за адресою:

12601, Житомирська область,   Брусилівський район,   смт. Брусилів,   вул. Небесної Сотні, 2.

Телефон для довідок:  30473

Перед подачею необхідних документів на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»  кандидати  на посади уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні подати електронну декларацію за минулий рік.

В.В.Габенець, селищний голова