До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Дата: 17.04.2018 15:17

Інформуємо, що китайська компанія “Dandong Sonlong Economic Trade Co.” шукає надійних  партнерів-постачальників пшеничного борошна.

Китайська компанія “Shenzhen Granda Technology Development Co.” шукає надійних партнерів-постачальників соняшникового шроту, бурякового жому та рафінованої соняшникової олії. Існують обов’язкові вимоги до виробника – для експорту в КНР потужності по виробництву шроту та жому мають бути акредитовані AQSIQ (Генеральна адміністрація з контролю якості, інспекції і карантину Китайської Народної Республіки).

Додаткову інформацію можна отримати звернувшись до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за тел.: (0412)47-46-30 та e-mail: zed_zt@ukr.net.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інвестицій селищної ради