Про оголошення конкурсу

Дата: 26.01.2018 15:22

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 2 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради. Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.-

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення (до 24.02.2018 включно) за адресою:

12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2

Телефон для довідок:  30473

Перед подачею необхідних документів на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»  кандидати  на посади уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні подати електронну декларацію за минулий рік ( тип декларації - кандидата на посаду).

В.В.Габенець, селищний голова