Про проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія та Республіки Гана

Дата: 30.01.2018 16:39

До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Відповідно до листів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.01.2018 №4602-04/1665-06 та  Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації від 26.01.2018 №09/236 інформуємо, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно офісом з просування експорту у період з 18 по 24 березня 2018 року заплановано проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія (м. Абуджа, м.Лагос) та Республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н.Я. Микольської.

Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

• проведення зустрічей з представниками державних інституцій та установ Нігерії та Гани;
  • проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат м.Абуджа та м. Лагос (Нігерія), м.Аккра (Гана);
  • освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Гані.

Аналітичні матеріали щодо ринків Нігерії та Гани, інформація про українські товари з найбільшим експортним потенціалом та переліки заборонених до імпорту товарів розміщені за наступними посиланнями:

• огляд ринку Нігерії: htths://epo.org.ua/country-profile-nigeria/
  • огляд ринку Гани: htths://epo.org.ua/country-profile-ghana/

Реєстрація компаній до участі у торговій місії відкрита до 31 січня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/ZVgM2n

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інвестицій селищної ради