30.08.2023 року у приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено розширену нараду із фахівцями з соціальної роботи служби соціальної роботи за участю  директора установи Валентини Мазуренко, соціального менеджера Анни Савицької. Йшлося про взаємодію структурних підрозділів КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради при здійсненні соціальної роботи, про актуальні питання роботи з сім'ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг згідно виявлених потреб  внутрішньо переміщеним особам, підготовку  до осінньо- зимового опалювального періоду, роботу із сім’ями, в яких діти за заявами батьків  навчаються у закладах  інституційного догляду.  В центрі уваги були також питання дотримання трудової дисципліни, діяльності фахівців із соціальної роботи як уповноважених осіб Брусилівської селищної ради,  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань надання соціальних послуг, соціальної підтримки, участі установи в міжнародних проєктах та ін.

Валентина НЕВМЕРЖИЦЬКА, керівник служби соціальної роботи

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради