Тренінг для фахівців із соціальної роботи

05.10.2023 відбувся тренінг на тему «Попередження професійного вигорання працівників системи соціального захисту населення», який проводився в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в якому взяли участь працівник відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради та фахівць з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг»  Брусилівської селищної ради.

Допомога людям похилого віку

Соціальний робітник служби паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Єва Кузьмич надає соціальні послуги жителям Моррозівського старостинського округу. В їх числі одинокі хворі, непрацездатні громадяни похилого віку, невиліковно хворі,  які опинились у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. Окрім основних заходів, що становлять зміст соціальної послуги, підопічні також отримують, по змозі, гуманітарну допомогу, засоби гігієни, засоби технічної реабілітації.

У СОЛОВІЇВЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ

На фасаді Соловіївської гімназії відкрили меморіальні дошки землякам захисникам, які загинули захищаючи Україну: Марущаку Сергію Леонідовичу, Лук’яненку Павлу Андрійовичу та Усу Геннадію Олексійовичу.

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ВОДОТИЯХ

30 вересня у Водотиях відбувся благодійний концерт присвячений Дню захисників та захисниць України і Дню українського козацтва. Під час концерту було зібрано 14500 грн. на потреби Збройних Сил України.