9 березня - День народження Тараса Шевченка

Середа, 9 березня ,– дев’ятий день весни і чотирнадцятий день війни в Україні. Українці всього світу (і не тільки українці) відзначають день народження Тараса Шевченка. Сьогодні, Брусилівським селищним головою Володимром Габенцем були покладені квіти біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Брусилові.

ВАЖЛИВО!!!

З 27 лютого на Житомирщині комендантська година починає діяти раніше - із 18.00. Про це на брифінгу 27 лютого сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

СБУ затримала агентів спецслужб РФ у Києві та Харківській області

За інформацією відомства, у Києві СБУ затримала громадянина, який представився іноземним журналістом. Водночас жодного підтвердження цьому він надати не зміг, а під час обшуку в його телефоні було знайдено фотографії розміщення позицій українських військ.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 23 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 19 300 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЦЬОГОРІЧ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МАЛИН-НОВЕ ЖИТТЯ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.