28 березня, у Брусилівському селищному будинку культури до Дня пам’яті Івана Огієнка (митрополита Іларіона) відбулися Огієнкові читання — це науково-культурний захід, присвячений вшануванню пам'яті видатного українського вченого, мовознавця, педагога, церковного та громадського діяча Івана Огієнка.

 Учасники заходу обговорили наукову та духовну спадщину І.І. Огієнка, презентували нові дослідження, а також взяли участь у культурній програмі.

 На заході були присутні: Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, заступник начальника відділу охорони культурної спадщини, у справах релігій, національностей та туризму управління культури та туризму Житомирської обласної адміністрації Олександр Пивоварський, доктор філософії в галузі природничих наук Поліського національного університету, професор Юрій Никитюк, архієпископ Житомирський і Поліський Православної церкви України Володимир, єпископ Житомирський і Овруцький Православної церкви  України Паїсій та педагоги Черняхівського ліцею №2.

 Огієнкові читання – це важлива подія для Брусилівської громади, які організовуються з метою популяризації Івана Огієнка, його наукової та культурної спадщини, поглиблення знань про внесок у розвиток української мови, літератури, церкви та освіти. Захід сприяє збереженню історичної пам'яті та популяризації наукової спадщини нашого видатного земляка.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису