22 жовтня 2024 року фахівець із надання психологічної допомоги Благодійної організації «БФ «Право на захист» Павленко Анна  провела тренінг для працівників соціальної сфери Брусилівської селищної ради. Тема тренінгу - «Як підтримувати психічне здоров’я під час війни» - набула особливої актуальності в умовах, коли всі українці стикаються зі значними викликами для емоційного та психічного здоров'я.  Під час зустрічі Анна Павленко поділилася практичними порадами та методиками для підтримки емоційного стану. Особливу увагу було приділено технікам зниження стресу, включаючи дихальні вправи та методи релаксації. Також було зазначено, що фізична активність, регулярне харчування та дотримання режиму сну мають великий вплив на психічне здоров'я. Фахівець наголосила на важливості спілкування з близькими людьми та колегами, а також на необхідності обговорювати власні переживання з професіоналами. Підтримка від спільноти та родини є одним із ключових факторів у підтримці психічної стійкості.

Зберігати психічне здоров'я під час війни – складне завдання, але є досяжним. Важливо не нехтувати своїм емоційним станом та використовувати всі доступні ресурси для підтримки внутрішнього балансу. Поради, якими поділилась фахівець на нашому тренінгу, стануть корисними інструментами для боротьби зі стресом та тривогою у складні часи.
 Бережіть себе та своїх близьких. Пам'ятайте, що ви не самі у цій боротьбі, і завжди є фахівці, готові допомогти.

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради