21 жовтня 2024 року в залі засідань Брусилівської селищної ради за адресою: селище Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  дев’яносто сьоме  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.
На розгляд позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради внесено 4 питання.

Порядок денний:

1.  Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Григор’євої  Г.О.
2.  Про реєстрацію народження малолітньої дитини.
3. Про затвердження Рішення комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей при виконавчому комітеті селищної ради від 21.10.2024 № 7 щодо перерахунку коштів субвенції з державного бюджету на спеціальний рахунок Блинди С.О.
4.  Про надання дозволу  гр. Бортнічук Л.В. на вчинення правочину щодо нерухомого майна від імені підопічного.

Ірина ВОЙЦЕХІВСЬКА, секретар виконавчого комітету
селищної ради