На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333, було запроваджено проєкт «Прихисток».

Згідно з Угодою між Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН) фінансування проєкту «Прихисток» забезпечується УВКБ ООН.

Звертаємо Вашу увагу на те, що фінансування проєкту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчилося 31 серпня 2024 року.

Однак, у зв’язку з відсутністю змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами)  повідомляємо, що заяви від власників житлових приміщень, які розмістили внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат приймаються відповідно до чинного законодавства у відділі соціального захисту населення Брусилівської селищної ради з 1 по 5 жовтня 2024 року з 800 – 1645.

Відділ соціального захисту населення

Брусилівської селищної ради