про проведення громадського обговорення
Стратегії розвитку громади

11 вересня 2024 року о 12 год. в залі засідань Брусилівської селищної ради за адресою : селище Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбудеться  громадське обговорення актуалізованої Стратегії розвитку Брусилівської селищної    територіальної громади на період до 2027 року.
  З проєктом актуалізованої Стратегії розвитку Брусилівської селищної  об’єднаної  територіальної громади на період до 2027 року можна ознайомитись  на офіційному сайті Брусилівської селищної ради https://brusylivska-gromada.gov.ua , або  у відділі планування,  економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради.
  На громадське обговорення  запрошуються  жителі громади, депутати селищної ради, представники  громадських організацій,  керівники   підприємств, установ та організацій.
 Ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити можливі напрямки розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова