Фото без опису  Брусилівська селищна територіальна громада є однією з небагатьох громад в регіоні, на території якої проживає більше трьох тисяч осіб, потерпілих від аварії на Чорнобильській атомній електростанції, майже шість тисяч внутрішньо переміщених осіб (а в їх числі особи та діти з інвалідністю, особи похилого віку), які потребують лікування, оздоровлення, надання послуг оздоровчо-соціальної реабілітації, психологічної підтримки.  У 2023 році у зв’язку з прийняттям громадою великої кількості ВПО та евакуйованих осіб постала необхідність формування соціального паспорта Брусилівської селищної територіальної громади (в новій редакції). Під час виконання цього важливого завдання було проведено детальне дослідження, опитування жителів громади щодо отримання тих чи інших видів соціальних послуг. Були одночасно надіслані запити до кожного старостинського округу, закладів освіти, охорони здоров’я, громадських формувань. Проводились анкетування, фокус-групи серед жителів та внутрішньо переміщених осіб різних вікових категорій та груп населення. В результаті проведеного дослідження пріоритетними послугами, що потребують впровадження на території громади, були названі наступні: послуги із соціально-оздоровчої реабілітації та тимчасовий відпочинок для батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Надавачем соціальних послуг є Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

З приходом осені у нашій громаді  активно реалізується проєкт  кімнати оздоровчо-соціальної реабілітації. А як надаються послуги в ній про це свідчать наші світлини.

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради