Під таким гаслом у місті Львів відбувалась дводенна програма навчання для представників демонстраційних областей (Житомирської, Закарпатської, Харківської та Полтавської) щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на регіональному та місцевому рівнях. Учасниками цього форуму від кожної демонстраційної області були 5 громад. У складі делегації від Житомирської області, очолюваною директором департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Оленою Грищук та начальником служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації Ганною Лужко, була Брусилівська селищна територіальна громада, селищний голова Володимир Габенець, начальник служби у справах дітей Брусилівської селищної ради Вікторія Потійчук, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко.

Метою цього навчання, організованого  Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за співфінансування Європейського Союзу, є отримання її учасниками знань та навичок щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному середовищі, зокрема, шляхом залучення представників регіонів та громад до планування заходів із розвитку послуг і сімейних форм виховання, які будуть включені до регіональних планів. Реалізація сфери догляду - це обов’язок кожного дорослого. Реформа деінституалізації розроблена зверху, а впроваджувати її в життя - це справа кожної громади. Результатом цієї реформи буде  те, що кожна дитина буде зростати та виховуватись не в закладах інституційного догляду, а в біологічних, прийомних, опікунських сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради