15 липня у нашій громаді відбулися урочистості до Дня Української Державності та нагородження лауреатів Премії імені Івана Огієнка.

На заходах були присутні народні депутати Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Житомирської РДА Юрій Тарасюк, начальник Управління культури та туризму Житомирської ОДА Анатолій Душко, голова комітету премії Павло Мовчан.

Дуже приємно, що саме у Брусилові вручили Всеукраїнську премію імені Івана Огієнка видатним діячам освіти, науки, літератури, мистецтва, які роблять значні внески у розвиток національної духовної культури, утвердження української державності.