Відповідно до розпорядження селищного голови від 05.07.2024 № 71, з метою врахування громадських інтересів жителів Брусилівської селищної територіальної громади щодо присвоєння  об’єкту комунальної власності імені фізичної особи ОГОЛОШУЄТЬСЯ  проведення громадських слухань щодо присвоєння імені художника Олексія Макаренка комунальному закладу Брусилівська мистецька школа  за адресою: селище Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 16.

Відповідальною особою  за організацію проведення громадських слухань щодо присвоєння імені Олексія Макаренка комунальному закладу Брусилівська мистецька школа визначити  директора закладу - Костіну Ларису Юріївну. Адреса: вул. Митрополита Іларіона, 16, селище Брусилів, Житомирський район, Житомирська область. Електронна адреса:  brusylivart@ukr.net. Контактний телефон 067 7763011.

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо присвоєння  імені Олексія Макаренка комунальному закладу Брусилівська мистецька школа приймаються в усній, письмовій та електронній формі до 13.00 год. 5 вересня 2024 року.

Датою та місцем проведення громадських слухань (зустріч із жителями громади) визначити 5 вересня 2024 року о 13:00 год. в приміщенні селищного Будинку культури за адресою: вул. Митрополита Іларіона, 17, селище Брусилів, Житомирський район, Житомирська область.

На громадські слухання запрошуються  жителі громади, депутати селищної ради, представники  громадських організацій,  керівники   підприємств, установ та організацій.