Фото без описуСАДОВИЙ ЯРМАРОК

13-14.07.2024

Шановні виробники крафтової продукції та фермери!

Запрошуємо вас взяти участь у Садовому ярмарку, який організовує садовий центр "Брусвяна" 13 та 14 липня 2024 року. Ярмарок відбудеться за адресою: Житомирська обл., Брусилівський р-н., с. Костівці, вул. Польова 1а.

Чому варто взяти участь?

1. Нові клієнти та збут продукції: Це чудова можливість представити свою продукцію широкій аудиторії, знайти нових клієнтів та підвищити впізнаваність вашого бренду.
  2. Спілкування в колі однодумців: Ви зможете обмінятися досвідом з іншими виробниками та фермерами, обговорити тенденції та нові ідеї у сфері крафтового виробництва та фермерства.
  3. Місцева підтримка: Підтримайте та популяризуйте місцеве виробництво, показавши його важливість та цінність для нашої громади.

Кого ми запрошуємо?

Ми раді вітати учасників, які представляють широкий спектр продукції та товарів, серед яких:

• Фермери: свіжі овочі, плоди та ягід.
  • Продукти переробки ягід: Джеми, сиропи, компоти, сушені ягоди та інші смаколики.
  • Кондитерські вироби: Випічка, торти, цукерки, печиво та інші ласощі.
  • Продукти бджільництва: Мед, свічки з бджолиного воску, бальзами та інша продукція з меду.
  • Крафтові напої: Натуральні соки, фруктові напої, трав'яні чаї, крафтове пиво та вино.
  • Прикраси та аксесуари: Виготовлені вручну прикраси, сумки, ремені, шарфи, капелюхи та інші аксесуари.
  • Посуд та декоративні предмети: Кераміка, гончарні вироби, дерев'яний посуд, вази та інші предмети декору.
  • Одяг: Вироби з натуральних тканин, вишиванки, авторські колекції одягу.
  • Косметика: Натуральна косметика, мило ручної роботи, засоби догляду за шкірою.
  •                         Приєднуйтесь до нас з 8 по 14 липня у мальовничому селі Костівці (Житомирська обл.)

🎉 Що вас чекає?

Рослини для вашого саду зі знижками до 40%! 🌷
    Свіжі ягоди, фрукти та крафтові смаколики 🍓
    Майстер-класи та семінари про садівництво 13 та 14 липня 👩‍🌾
    Велика лотерея 14 липня з чудовими призами 🎁
    📅 Дата: 8-14 липня 2024 року
    📍 Місце: с. Костівці, вул. Польова 1а

🔗 Реєстрація на лотерею: Зареєструйтеся за посиланням [
    https://docs.google.com/forms/d/1vL21W1OViOKYNFPsv7eCdZ80UWteM8BktJFNA5pz8pM/viewform?edit_requested=True] та отримайте свій номер для участі!

📞 Контактний телефон: 067 411 36 88
    📧 Електронна пошта:
    brusvyana@ukr.net

Не пропустіть можливість провести незабутні вихідні серед природи! 🏞️

#СадовийЯрмарок #Брусвяна #ЯгіднийФестиваль #Садівництво #КрафтоваПродукція #ФермерськийРинок #РозвагиДляВсіх