Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03 липня 2024 року в залі засідань селищної ради за адресою: селище Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  вісімдесят восьме чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету селищної ради внесено 46 питань.        

                                                          

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про виконання бюджету Брусилівської селищної територіальної громади за  І півріччя 2024 року.
 2. Про виконання контрольних доручень та листів посадовими особами Брусилівської селищної ради  за І півріччя 2024 року.
 3. Про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2024 року.
 4. Про затвердження звітів роботи старост Брусилівської селищної ради щодо виконання ними повноважень за І півріччя 2024 року.
 5. Про роботу відділу містобудування та архітектури селищної ради за звітний період 2023-2024 року.
 6. Про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, екології, мобілізаційної та оборонної роботи селищної ради за звітний період 2023-2024 року.
 7. Про роботу комісії з питань нагороджень при виконкомі селищної ради за звітний період 2023-2024 року.
 8. Про виконання комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту для дітей шкільного віку та молоді на території Брусилівської селищної територіальної громади на 2021-2024 роки за звітний період 2023-2024 року.
 9. Про внесення змін до складу Робочої  групи для об’єктивного вивчення питання щодо аналізу, економічного обґрунтування розрахунків  тарифів  на окремі види послуг, які вносяться на затвердження Брусилівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Брусилівської селищної ради.
 11. Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.
 12. Про внесення змін до складу робочих груп реалізації Стратегічного плану діяльності Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.
 13. Про внесення змін до складу комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей при виконавчому комітеті селищної ради.
 14.  Про створення Комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).
 15. Про  призначення уповноваженої особи по складанню протоколів про адміністративні правопорушення.
 16. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла  на території Брусилівської селищної територіальної громади за IІ квартал 2024 року.
 17. Про передачу гр. Техтей В.І. житла комунальної власності за адресою: с. Лазарівка, вул. І. Франка, 37 в користування на умовах договору найму.
 18. Про виконання п. 4 доручення селищного голови від 29.01.2024. 
 19. Про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання надані Приворотським комунальним підприємством «Комунальник» за 6 місяців 2024 року.
 20. Про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання надані комунальним підприємством «Морозівське сільське комунальне підприємство» за 6 місяців 2024 року.
 21. Про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання надані Комунальним підприємством «Господар» Брусилівської селищної ради за 6 місяців 2024 року.
 22. Про забезпечення проведення заходів загальної мобілізації на території Брусилівської селищної територіальної громади.
 23. Про упорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: с. Лазарівка, вул. І. Франка, 13.
 24. Про упорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: с. Лазарівка, вул. Польова, 144.
 25. Про упорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: с. Хомутець, 51.
 26. Про присвоєння  поштової адреси об’єкту завершеного будівництва розташованого за адресою: селище Брусилів, вул. Соснова.
 27. Про присвоєння  поштової адреси об’єкту завершеного будівництва розташованого в межах Обслуговуючого  кооперативу «Ставищенський садово-дачний», вул. Готельна.
 28. Про присвоєння  поштової адреси об’єкту завершеного будівництва розташованого за адресою: село Западня, вул. Болячівська.
 29. Про упорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: с. Лазарівка, вул. Першотравнева, 83.
 30. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку з поточного ремонту  котельні адмінприміщення Брусилівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 5, с. Привороття.
 31. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку з поточного ремонту  котельні адмінприміщення Брусилівської селищної ради за адресою: вул. Ніни Сосніної, 21, с. Нові Озеряни.
 32. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку з поточного ремонту  котельні адмінприміщення Брусилівської селищної ради за адресою: вул. Небесної Сотні, 2, селище Брусилів.
 33. Про надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
 34. Про надання матеріальної допомоги жителям громади на лікування.
 35. Про надання матеріальної допомоги жителям громади у зв’язку з складним матеріальним становищем для поліпшення матеріально-побутових умов.
 36. Про надання матеріальної допомоги жителям громади у зв’язку з складним матеріальним становищем для поліпшення матеріально-побутових умов, які  потерпіли внаслідок стихійного лиха.
 37. Про реєстрацію гр. Табачного Олександра Миколайовича помічником дієздатній фізичній особі Табачній Наталії Григорівні, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
 38. Про реєстрацію гр. Зайця Ігоря Степановича помічником дієздатній фізичній особі Заєць Катерині Архипівні, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
 39. Про реєстрацію гр. Шимчука Дмитра Олександровича помічником дієздатній фізичній особі Мурашко Раїсі Антонівні, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
 40. Про затвердження висновку опікунської ради при виконкомі селищної ради про можливість виконання обов’язків опікуна гр. Вареником Михайлом Васильовичем щодо  гр. Баренка Івана Антоновича.
 41. Про призначення уповноважених осіб по оформленню державних соціальних допомог, субсидій, інших видів допомог.
 42. Про затвердження рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі селищної ради від 28.06.2024 № 66.
 43. Про надання дозволу Колбовському Я.М. на подання заяви до Брусилівської селищної ради про затвердження технічної документації на земельну ділянку від імені малолітньої дитини.
 44. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Бобровицького В.О.
 45. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Григор’євої Г.О.
 46. Про надання дозволу гр. Смиковській Л.М. на вчинення правочину щодо обєктів нерухомого майна право користування якими мають малолітні діти.

 

Секретар виконавчого комітету селищної ради