Відповідно до розпорядження селищного голови від 02.07.2024 № 68, щодо проведення  громадських слухань, з метою врахування громадських інтересів жителів селища Брусилів щодо присвоєння  об’єкту комунальної власності імені фізичної особи ОГОЛОШУЄТЬСЯ  проведення громадських слухань щодо присвоєння імені загиблого захисника України Максима Дяченка об’єкту комунальної власності – футбольному полю  за адресою: селище Брусилів, вул. Захисників України, 3.

Відповідальною особою  за організацію проведення громадських слухань щодо присвоєння імені Максима Дяченка футбольному полю в селищі Брусилів   визначено старосту  Брусилівської селищної ради Рафальську Ніну Анатоліївну. Адреса: вул. Небесної Сотні, 2, селище Брусилів Житомирський район Житомирська область. Електронна адреса: inbox@brusylivska-gromada.gov.ua.

Контактний телефон 0973744466.

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо присвоєння  імені Максима Дяченка  футбольному полю в селищі Брусилів приймаються в усній, письмовій та електронній формі до 13.00 год. 12 липня 2024 року.

Датою та місцем проведення громадських слухань ( зустріч з жителями громади) визначити  12 липня 2024 року о 13:00 год. в приміщенні селищного будинку культури за адресою: вул. Митрополита Іларіона, 17, селище Брусилів, Житомирський район, Житомирська область.

На громадські слухання запрошуються  жителі селища, депутати селищної ради , представники  громадських організацій,  керівники   підприємств, установ, організацій.

Селищний голова, Володимир ГАБЕНЕЦЬ