28 червня в Україні відзначають День Конституції. І саме цього числа 28 років тому відбулося ухвалення Основного Закону, яке увійшло в історію незалежної і незламної української держави.

Сьогодні, відбиваючи атаки російських загарбників, Україна вкотре виборює право – бути суверенною, незалежною та демократичною державою. Державою, де під мирним небом, проживають чесні, сумлінні й виховані громадяни, які пишатимуться своїми здобутками, національним надбанням і своєю країною. Красивою, квітучою, щедрою, родючою.

Саме в цей день, у Брусилівському селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України за участю працівників культури громади.