20-21 червня 2024 року відбулася міжсекторальна зустріч з розробки операційних планів з імунізації на 2026-2028 рр. у Житомирській області у рамках реалізації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

У заході приймали участь фахівчиня проєкту з питань імунізації, експертка з громадського здоров’я Швейцарського інституту тропічної медицини та громадського здоров’я, представники ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», представники духовенства, сімейні лікарі, громадські діячі, науково-педагогічні працівники. Брусилівську селищну територіальну громаду представляла Анна САВИЦЬКА.

Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу, що мали можливість долучитися до розробки операційного плану на 2026-2028 рр., визначення обов’язків залучених сторін, графіку розробки та окреслення можливостей підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради