Саме під таким девізом працює  Благодійний фонд «Право на захист», який є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Фонд також докладає значних зусиль для об´єднання усіх членів команди для досягнення спільної мети — безпечного та гідного життя в Україні.

Брусилівська селищна рада та колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» гордиться співпрацею з БФ «Право на захист». В рамках цієї співпраці проходять навчання, тренінги, участь у грантових проєктах. Так, днями працівники установи взяли участь у тренінгу під назвою: «Побудова успішної комунікації з особами похилого віку» у м. Житомир. Набуті в ході тренінгу знання працівниками центру візьмуть для озброєння та використання в практичній діяльності.

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради.