Фото без опису

  Здоровий сон та користь для нервової системи Якщо у тебе є певні труднощі із засинанням, вечірня прогулянка буде чудовим рішенням. Ходьба на свіжому повітрі може сприяти розслабленню та зниженню занепокоєння.

  Чому треба гуляти перед сном?
Неспішна прогулянка в тихій та спокійній місцевості діє заспокійливо, сприяє релаксації та переосмисленню отриманої за день інформації. Внаслідок цього прогулянка перед сном є одним із найефективніших способів нормалізації сну і входить до комплексу загальнозміцнювальних засобів при багатьох захворюваннях.

  Сучасний спосіб життя змушує людей годинами просиджувати перед ноутбуком без будь-якої фізичної активності. Це часто призводить до того, що багато людей різних вікових груп розвивають різні проблеми зі здоров’ям. Що може бути краще за регулярну прогулянку вечорами? Серед переваг вечірньої прогулянки — підтримання ваги в нормі та розслаблення після довгого робочого дня. У цій статті ми розглянемо 9 причин, з яких вам варто почати прогулянки перед сном.

1. Ви тренуєтеся
Ходьба — це вправа, яка вважається однією із найздоровіших і найвідмінніших способів підвищити базовий рівень енергії. Навіть якщо ви втомилися, вечірня прогулянка дозволить вам зробити тренування з мінімальними зусиллями, яке необхідне для підтримання вашого тіла у здоровому та підтягнутому стані. Ваш базовий рівень енергії також збільшиться. Все, що вам потрібно зробити – це витратити від 30 хвилин до 1 години свого часу ввечері, щоб зарядитися енергією і водночас очистити свій розум.

2. Ви розслаблюєтеся
Після довгого дня немає нічого кращого за прогулянку, яка очистить ваш розум і допоможе вам розслабитися. Вечірні прогулянки дозволяють працювати м’язи, які ви мало використовуєте протягом дня. Це, у свою чергу, допомагає розслабити тіло та розум, знімаючи стрес та тривогу. Ви відчуєте себе відпочилими та свіжими навіть після 30-хвилинної прогулянки. Поліпшення настрою — ще одна перевага вечірньої ходьби.

3. Ваш сон стає кращим
Правильний сон дуже важливий, тому що вашому організму потрібен відпочинок. Недосипання або неякісний сон можуть негативно вплинути на ваш організм. Щоденна прогулянка перед сном сприяє розслабленню та кращому сну, а також зниженню стресу.

4. Допомагає травленню
Прогулянка після вечері прискорює обмін речовин та допомагає переварити їжу. Не забудьте почекати 30 хвилин після їжі, перш ніж вирушити в дорогу. Ви почуватиметеся набагато краще, коли ляжете спати, тому що ваша їжа була правильно перетравлена. Ходьба після вечірнього приймання їжі не лише допомагає обміну речовин, а й покращує травлення.

5. Допомагає знизити підвищений кров’яний тиск
Однією з важливих переваг вечірніх прогулянок є те, що вони допомагають знизити високий кров’яний тиск гіпертонію. Коли ваше тіло та розум розслабляються, ваш кров’яний тиск залишається під контролем. Це не тільки допомагає знизити кров’яний тиск, але також покращує роботу серця та знижує ризик серцевих захворювань.

6. Зміцнює імунну систему
Прогулянка ввечері — це тренування, яке допомагає всім частинам вашого тіла. Ваша імунна система отримує значну користь, а це означає, що покращується і ваш загальний стан здоров’я. Ваш організм набирається сил для боротьби з різними проблемами, оскільки прогулянка сприяє зміцненню імунної системи.

7. Збільшує силу м’язів
Підбадьорливі вечірні прогулянки допоможуть вам зміцнити м’язи. Це допоможе вам легше виконувати повсякденні дії як удома, так і на роботі. Ви даєте своїм м’язам необхідне фізичне навантаження, яке робить їх сильнішими та забезпечує кращу гнучкість.

8. Яка ходьба корисна – ранкова чи вечірня?
По ефективності ходьба не поступається бігу, але на відміну від останнього не має протипоказань і набагато безпечніша для здоров’я. Ранкові тренування заряджають енергією, а вечірні відбивають апетит. Головне – тренуватися регулярно.

9. Рятує від депресії
Як згадувалося раніше, ходьба допомагає розслабитись після довгого дня. Ваш розум стає спокійним, і у вас з’являється шанс позбутися всього негативу дня. Це також зменшить ризик депресії. Коли ваш розум розслабляється, ви почуваєтеся позитивнішими і бадьорішими.

Будьте здорові та бережіть себе!