30 травня 2024 року у Брусилові відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс української національно-патріотичної та духовної пісні «Огієнкові дзвони». Організаторами фестивалю-конкурсу є управління культури та туризму Житомирської ОДА, обласний центр народної творчості Житомирської обласної ради, Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка та Брусилівська селищна рада.

Ідея проведення фестивалю належить Брусилівському селищному голові лауреату Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка Володимиру Габенцю.

Фестиваль "Огієнкові Дзвони" - це не лише конкурс, а й справжнє свято української культури та духовності. Мета фестивалю-конкурсу: збереження та популяризація української національної пісні, виховання патріотичного духу та любові до України у молоді, підтримка талановитих виконавців з усієї України.

Цього року участь взяли 11 колективів.

Нагороду Гран-прі отримав вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики» Чуднівського міського будинку культури (керівник Василь Рогальчук). Перше місце виборов народний фольклорний колектив «Калина» Брусилівського селищного будинку культури (керівник Тетяна Івасенко). Друге місце отримав народний вокальний ансамбль «Дзвін» Приворотського сільського будинку культури (керівник Ірина Угніч). Третє місце здобув вокальний аматорський колектив «Полісяночка» Морозівського сільського будинку культури (керівник Володимир Круковський).

Всі колективи учасники фестивалю-конкурсу «Огієнкові дзвони» отримали грошові премії.

Ми вітаємо переможців нашого фестивалю-конкурсу. Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, віри у власні сили і можливості, а головне – справедливого миру на нашій землі. Дякуємо всім, хто долучився до проведення заходу.